קבוצת קרדיוהיל

קרדיוהיל היא קבוצת מנתחי לב, חזה וכלי דם מהשורה הראשונה של המנתחים בארץ שהוקמה על מנת לתת מענה רפואי מקצועי פרטי ואישי בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים. הקבוצה בהובלת פרופסור רענני מרכזת מנתחים בכירים ומנהלי מחלקות מבתי חולים מרכזיים בארץ אשר מובילים את תחום ניתוחי הלב, החזה וכלי הדם.

הצוות הרפואי שלנו כולל את טובי המומחים בתחום הקרדיולוגי, הפולמונולוגי והווסקולרי. זאת, בשילוב עם הסטנדרטים הגבוהים של חדרי הניתוח בביה"ח אסותא ברמת החייל ועם מחלקות האשפוז החדשות והמאובזרות, מאפשרים לנו להעניק לחולה את התנאים הטובים ביותר להצלחת הניתוח ולהחלמה מהירה ומלאה.

מעבר לכך, אנו בקרדיוהיל אנו דוגלים בשיטת הליווי האישי במסגרתו אנו מספקים ייעוץ, הכוונה ותאום בכל ההיבטים הקשורים בניתוח: תאום בדיקות רפואיות, כיסוי כספי דרך כל קופות החולים וחברות הביטוח, יעוץ עם מומחים נוספים לקראת הניתוח, לווי דיאטנית, לווי פזיוטרפיסטית ומאמנת אישית.

תוכלו למצוא פרטים נוספים על השירותים שלנו בעמודים הייעודיים לניתוחי לבניתוחי ריאות וחזה וניתוחי כלי דם, או תוך עיון באתר שלנו, המציע פירוט רב על צוות המנתחים המומחים, הניתוחים שהם מבצעים ומידע למטופלים.

במסגרת קרדיוהיל תוכלו לקבל ייעוץ של מיטב המומחים בארץ לקראת ניתוח ולברר את כל האופציות הטיפוליות – ניתוחים, ניתוחים בגישה זעיר פולשנית וטיפול שמרני.

לפרטים נוספים ולתאום פגישה או טיפול, אנא מלאו את הטופס.