לקראת הניתוח

הייעוץ הרפואי

פגישת הייעוץ הרפואי תתקיים עם מנתח בכיר לפי בחירת המטופל. לייעוץ עלייך להגיע עם:

  • סיכום רפואי עדכני
  • בבעיית מסתמים: דו”ח אקו לב + דיסק
  • בבעיית מעקפים: דו”ח צינתור + דיסק
  • בבעיית אבי העורקים: דו”ח CT + דיסק

בפגישת הייעוץ יקבעו הבעיה הרפואית והדחיפות לניתוח, ובהתאם לכך תתבצע הפנייה למתאמת הניתוחים.

מתאמת ניתוחים אישית

לאחר הייעוץ תיפגש עם מתאמת ניתוחים שמרגע זה תלווה אותך לאורך כל תהליך הניתוח. במפגש זה יתואם תאריך הניתוח, תאריך טרום ניתוח ורשימת בדיקות שעלייך לעבור לקראת האשפוז והניתוח. כמו כן, תקבל ייעוץ וסיוע בהגשת הבקשה לכיסוי הכספי של עלות הניתוח. לקבוצת קרדיוהיל יש הסכמים עם כל קופות החולים וחברות הביטוח.

טרום ניתוח

טרם ההגעה לאשפוז לצורך ביצוע הניתוח, תתבקש לעבור מספר בדיקות ולהגיע למפגש טרום ניתוחי עם רופא, אחות ניתוחי-לב ומרדים. מטרת המפגש הינה לוודא שהינך מוכן מבחינה רפואית לניתוח המתוכנן ושהושלמו כל הבדיקות המתוכננות. המפגש נמשך כ-3 שעות ורצוי להגיע עם מלווה.

במהלך המפגש תיבדק ותקבל את כל ההנחיות וההכנות מהצוות הרפואי שלנו. יש להביא למפגש את כל הבדיקות שביצעת, רשימת תרופות מסודרת וסיכום רפואי מעודכן.

בשלב טרום הניתוח תיפגש עם אחד הרופאים של קרדיוהיל, אשר יבצע קבלה רפואית ויענה על כל שאלותיך בנוגע לניתוח. ובהמשך תפגוש אחות ניתוחי-לב אשר תבצע קבלה סיעודית ותכין את התיק הרפואי שלך לקראת הניתוח. לאחר מכן תפגוש רופא מרדים שיסביר לך על תהליך ההרדמה ויחתים אותך על הסכמה להרדמה.

יש לציין כי כל צוות חדר הניתוח, הצוות הסיעודי והצוות הרפואי מורכב מאנשי רפואה מקצועיים, מנוסים והטובים בתחומם, אשר נבחרו בקפידה ע”י צוות קרדיוהיל.