ניתוח כלי דם

הצוות הכירורגי של קרדיוהיל מספק מענה לכל ניתוח כלי דם רלוונטי למחלות כלי הדם השונות. במסגרת התמחותו, ניתוחי כלי הדם שהצוות מבצע כוללים ניתוחים וצנתורים של עורקי הצוואר ועורקי הרגליים, טיפולים אנדו-וסקולריים חדשניים בצנתור או בשילוב של צנתור וניתוח מפרצות והיצרויות באורטה הבטנית ובעורקי האגן.

השילוב של מנתחים מומחים בתחום הקרדיולוגי, הפולמונולוגי והווסקולרי, במיוחד ראו מנתח כלי דם ומנתח לב, יחד עם סביבה רפואית ברמה גבוהה של בית החולים אסותא מסייעים באופן משמעותי להצלחת הניתוח ולהחלמה מהירה. שיטות הניתוח של כלי הדם, היתרונות והחסרונות של האפשרויות השונות, כמו גם אופן ההערכות לניתוח וההחלמה ממנו, יוצגו על ידי הצוות הרפואי של קרדיוהיל, שיבצע את הבחירה לפי קריטריונים רפואיים ובשיתוף המנותחים.

פירוט על השיקולים, ההכנות, אופן הביצוע של הניתוחים ותהליך ההחלמה ניתן למצוא בעמודים הספציפיים המתארים את המצבים הרפואיים והסוגים השונים של ניתוחי כלי דם. בנוסף, ניתן וחשוב להגיע להתייעצות פרטית עם מומחי קרדיוהיל טרם הניתוח כדי לקבל מענה מיטבי לצורך הרפואי שלכם.

לפרטים נוספים ולתיאום ייעוץ או ניתוח פרטי יש למלא את הטופס ליצירת קשר.

להלן הפניות לסוגי הניתוחים הספציפיים:

המסתם המיטרלי

ניתוח בעורק התרדמה

רקע ניתוח Carotid Endarterectomy, ניתוח בעורק התרדמה, הוא ניתוח לסילוק מחלה טרשתית חסימתית בעורקי הצוואר – עורק התרדמה. מהלב יוצא אבי העורקים בצורת קשת. מהקשת

צנתור טרשת עורקים פריפריאלית

רקע מחלת טרשת עורקים פריפריאלית היא מחלה שמצרה את חלל כלי הדם מחוץ ללב. כשהטרשת מערבת את אבי העורקים (האורטה הבטנית) ועורקי רגליים, התוצאה היא