בירור קרדיאלי מהיר

קרדיוהיל מספקת שירות אבחון ובירור קרדיאלי מהיר בליווי הקרדיולוג הבכיר, פרופ' שלומי מטצקי, במסגרתו מבוצעות כל הבדיקות הנדרשות בתוך זמן קצר. אם אתם סובלים מכאבים בחזה, מלחץ דם לא מאוזן או מבעיות קרדיו-וסקואלריות, שרות זה מיועד לכם ומספק מענה רפואי איכותי ומקיף.

תעוקה בחזה, בעיות לב ובעיות בכלי הדם הם מצבים רפואיים הדורשים בירור וטיפול מהירים, על מנת למנוע או לצמצם ככל שניתן סיבוכים אפשריים. כיום, תהליך הבירור הרפואי במסגרות המקובלות הוא פעמים רבות ארוך, מחייב מספר פניות לרופאים שונים וכרוך בהמתנה לבדיקות הדמיה שונות. במקום להתרוצץ במשך זמן ממושך בין רופאים ומכוני בדיקות, קרדיוהיל מציעה מענה מהיר, מקצועי ומקיף, המרוכז תחת קורת גג אחת. בנוסף, הכירורגים המומחים של קרדיוהיל זמינים תוך זמן קצר אם מתעורר הצורך בטיפול פולשני כמו ניתוח או צנתור.

במסגרת השירות, המטופל מלווה על ידי הקרדיולוג המומחה שלנו, שקובע את תכנית האבחון ואת הטיפול המומלץ בהתאם לממצאי הבדיקות המקיפות. כל הבדיקות הנדרשות, לרבות בדיקות דם ובדיקות דימות כמו אק"ג, אקו לב, אקו במאמץ, ארגומטריה ומיפוי לב, צינתור וצינתור וירטואלי ובמידת הצורך אף אשפוז, מבוצעות בתהליך מהיר. בסיום הבדיקות המטופל פוגש את הקרדיולוג בשנית ואז, במידת הצורך, מופנה להמשך טיפול או בירור פולשני או לחילופין משוחרר לאחר קבלת תכנית טיפול אישית.

לפרטים נוספים, לתיאום התייעצות ולהזמנת השירות יש למלא את הטופס ליצירת קשר.